Politický život

Obsah
Text

Vždycky jsem byl pravicový člověk. Když jsem se přistěhoval na Českobrodsko, začal jsem zažívat problémy regionů na vlastní kůži. Nežli bych se smířil s ostudným stavem krajských silnic, podél kterých visí na podpěrách svěšené kabely s rozvodem elektřiny a telefonních drátů, rozhodl jsem se pomoci se změnou.

Středočeský kraj začal citelně zaostávat i v porovnání s ostatními kraji v České republice. Hodně cestuji také po Evropě, kde měli úplně stejné problémy jako máme my, ale dokázali je postupně vyřešit. 

Recepty pro změnu mám. Teď ještě platformu - a tou je pro mne Občanská demokratická strana. V Českém Brodě dlouhodobě úspěšná ODS se skvělým týmem báječných lidí. Po čase jsem se stal předsedou Místního sdružení ODS. Jsem také Místopředsedou Oblastního sdružení ODS Kolín.

Obhájil jsem svoje vize a Oblastní sněm mne vyslal jako svoji jedničku do Krajských voleb, které proběhnou 2 - 3. října 2020. 

Přijďte si vyzkoušet politiku k nám do ODS. Je mnohem lepší být při tom a znát problémy své obce, a také znát pozadí za rozhodováním zastupitelů. Na kvalitě veřejného života se nezájem o politiku negativně podepisuje. Změňme to spolu.